| nyoentox2002 a întrebat:

Daca cititi tot vă sunt recunoscător pe viata:
Imi puteti da niste incurajari ca am nevoie sa imi imbunătatesc starea?
Am 18 ani si sunt in clasa a12a. Eu iubesc o boboacă de clasa a9a (15 ani),e mai complicat faza cu ea, am mai iesit cu ea la intalniri in parc, ne imbratisam de cate ori ne vedeam, am si pupat-o pe obraz, gen ii placea si ei de mine, de o luna si ceva stau dupa ea, ultima oară m-a indepartat pentru ca ii era frică să se indragosteasca de mine ca avea niste probleme cu familia, mai multe, e mult mai complicat.Eu am suferit după rau, plangeam, eu chiar o iubeam si o iubesc din tot sufletul.Eu am incercat sa o uit si m-am combinat cu una de 17 ani care nu eram sigur de sentimentele mele(am avut si primul sarut cu ea).
Nu simteam nimic pentru ea, eu am uitat-o cateva zile si un coleg de al meu mi-a trimis mesaje ca aia cu care eram in relatie ca ea nu e de mine, spunea ca fata aia de 15 ani ma iubeste si eu nu l-am crezut si atunci mi s-a intors capul pe dos.Mie mi-a aparut in vise si cand m-am trezit am spus asa:,, Sunt intr-o relatie cu Denisa(17 ani), de ce dracu ma mai gandesc la Thea(15 ani)?
Si relatia cu Denisa a durat 11 zile si dupa ce am pus la Story pe messenger ca sunt single Thea mi-a dat mesaj si a spus ca pe o parte era trista iar pe o parte fericită, ea mi-a spus ca de cand eram in relatie cu Denisa s-a indragostit de mine, mi-a spus multe chestii care mi-au inmuiat inima.
Si acum cu scoala online cine stie cand o să o mai văd?
Trebuie sa astept 30 de zile si ma simt nasol, imi e dor de ea si imi vine să plâng si ma intreb ce sa fac ca sa treaca timpul mai repede?
Mi se face dor din ce in ce mai dor de ea!
E faza ca eu stau la oras si ea sta la sat dar invatam in aceeasi scoala daca intelegeti.
E si ultimul an de liceu si asta ma nelinistete teribil ca după o sa merg la munca si o sa stiu numai de muncă, casă si atat liber la Craciun si la Pasti si cine stie cand o sa o mai vad pe fata pe care o iubesc, foarte rar!
Pe ea trebuie sa o mai astept 2 ani!

15 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și?
Cum e aia că o să știi numai de muncă?
Sâmbăta și dumineca sunt zile libere.

| nyoentox2002 explică (pentru sadrian46):

Si sambata si duminica lucrezi, daca esti la magazine, la depozit etc!

| sadrian46 a răspuns (pentru nyoentox2002):

Dar îți dă zi liberă în compensare, să te vezi cu iubita și să faci copii.

| nyoentox2002 explică (pentru sadrian46):

Nu vreau copii? Daca ma razgadesc fac copii de la 30-35 de ani in colo

| sadrian46 a răspuns (pentru nyoentox2002):

Și până la 30-35 de ani ce faci? Cu cine? Și dacă ea vrea copii, să te aștepte până și dacă poate te răzgândești tu?

| Catrice a răspuns:

Vezi că dacă află ai ei, poate devii 'bobocel' după gratiihee hee

| nyoentox2002 explică (pentru Catrice):

Pai e legal sa stau cu o fată de 15 ani, si nu ma gandeam sa intretin relatii sexuale ea, ca nu numai la sex imi sta capul, sa faca si ea 18 ani parerea mea, nu e mare 3 ani diferenta!
Si daca ma vede taicasu sigur si-ar forma o parere buna despre mine, pentru ca sunt cumte, baiat finuț!

| ZeedSky a răspuns (pentru Catrice):

Daca ea a fost de acord nu e cu puscarie bai asta nu mai fa glume proaste

| Catrice a răspuns (pentru ZeedSky):

Bai tu ăsta glumă, tu nu știi cum sunt unii parintihee hee

| Andreeush a răspuns:

Dacă vă iubiți o să găsiți o cale să vă vedeți.

| alexalx1234 a răspuns:

Tu măcar ai noroc frate. Sper că nu ai uitat ce vocal mi-a dat aia atunci pe messenger și brusc nu am mai primit vreun răspuns de la ea. Doar seen...

| DonEduardo a răspuns:

Sfatul meu ar fi să îi dai apeluri video.

| NarcisIfrim a răspuns:

Salut! Asculta la mine ce iti spun..nu te complica cu fete mai mici mai ales ca tu ai 18 ani.Ea ca creste, te uita, cauta alti baieti.Sufera,treci peste.Dar nu te complica, pentru ca ai suferi mai mult.O fata pana la 18 ani, rare ocazii, ramane cu acelasi baiat.Nu duce lipsa lumea de fete.

| Cosmin89321 a răspuns:

Ba,nici nu stau sa citesc tot, e complicat, zi i ceva de genu uit eu te iubesc tu cel putin ma placi, vrei sa iesim la o intalnire? ca doara dac nu ii zici nimic e ca si cum te a respins, mai bine iei sansa sta.

| nyoentox2002 explică (pentru Cosmin89321):

Am mai iesit, in parc pe o banca am mai discutat na e mai complicat cu ea