| Dyia67 a întrebat:

Buna, ceva site de făcut bani?

15 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sondaje: https://www.mobrog.com/......za-te.html
https://account.yougov.com/ro-ro/join?referral=ayk9YMGOUfv-puzIiEEvfA
Nu sunt sume mari dar daca ai timp liber...
Cei ce-ti promit sume frumoase sa stii ca sunt pacaleli. Eu am incercat zeci de asemenea site-uri. Sunt pensionar si am timp.

| SanduEu123456 a răspuns (pentru darrio2007):

Dyia67 îți recomand și eu acest site faci bani garantat 100%

| darrio2007 a răspuns (pentru SanduEu123456):

Faci misto? Nici numele nu l-ai scris corect.

| SanduEu123456 a răspuns (pentru darrio2007):

Stai darrio2007 nu mă refeream la tine ci la Dyia67

| darrio2007 a răspuns (pentru SanduEu123456):

Nici o problema, stai linistit. Dă cautare pe Google, cum ai scris tu si vezi ce iti apare.

| SanduEu123456 a răspuns (pentru darrio2007):

Am văzut

| darrio2007 a răspuns (pentru SanduEu123456):

Oricum, eu muncesc de ani buni. Nu am incredere in aceste site-uri.

| SanduEu123456 a răspuns (pentru darrio2007):

De acord cu dumneavoastră

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu căuta degeaba. Nu există așa ceva.

| johnnny123 a răspuns:

Statistic vorbind, ai șanse mult mai mari să găsești pe stradă un plic cu 10.000 de euro decât să faci bani din siturile care-ți promit bani pentru nimic.

| VoidEternal a răspuns:

Ejobs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anofm

| Lillo a răspuns:

Primesti instantaneu 1 USD în contul PayPal, Amazon sau Coinbase pentru fiecare sondaj pe care îl completați.
După completarea fiecarui sondajului primiți plata in contul PayPal, in maxim 24h.

https://surveytime.app/GTH6q1xQoz

| AlexSpartan609 a răspuns:

Îți faci cont pe fiver și începi treaba. Găsești pe net tutoriale.