| G3orgian a întrebat:

A scos cineva bani reali din site-uri cu sondaje? Dacă da lăsați link-ul site-ului.

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Bani reali, da, insa bani de seminte. Alea cu sute de euro pe luna din sondaje sunt doar povesti. Lasa adresa de email si o sa iti trimit invitatii.

9 răspunsuri:
| Pandhoraa a răspuns:

Pe http://www.exprim.ro/ poti completa sondaje online, acumulezi un numar de puncte si primesti vochere cadou, intra si vezi despre ce e vorba
mai poti lucra, de data asta pe bani reali, ca operator interviu asistat de calculator de acasa sau daca esti din Bucuresti poti lucra in call-center-ul lor
http://www.mercury.ro/field-interviewers-other-collaborators/operator-cati/

| Adry05 a răspuns (pentru Pandhoraa):

Site-ul acela este safe? Cel pentru sondaje? 100%?

| Pandhoraa a răspuns (pentru Adry05):

Sigur
sunt o firma ok
nu poti primi zilnic sondaje pentru ca trebuie sa te incadrezi intr-un target in functie de ce sondaje solicita clientii lo
daca intri pe site gasesti explicatii detaliate si poti pune intrebari, ei te lamuresc fara probleme
sigur, nemultumiti sunt peste tot dar daca vrei sa faci un banut in plus, mrita sa incerci

| Adry05 a răspuns (pentru Pandhoraa):

Pai da, chiar vreau, ca-mi si place sa completez laughing dar parca prea intime sunt unele intrebari si mi se parea suspect. Nu am pretentia la prea multi bani, doar sa stiu ca nu ma trezesc cu hoti in casa. laughing)

| Pandhoraa a răspuns (pentru Adry05):

Fii serios! iti dai seama ca daca ar fi asa nimeni nu ar mai completa si chestia asta n-ar functiona laughing oricum, din cate imi amintesc eu, pe undeva era notat si de ce sunt necesare atatea informatii, mai multe informatii despre tine, un profil cat mai complet, mai multe sondaje de completat si bani de castigat happy dar de ce nu ii intrebi pe ei, sigur iti vor raspunde ca doar ei stiu cel mai bine happy

| G3orgian explică:

Georgiandumitru93@gmail.com

| KodrutZ a răspuns (pentru G3orgian):

Ai invite la askgfk si daedalusonline. Vezi sa nu fie in spam.

| KodrutZ a răspuns (pentru KodrutZ):

Si de la MOBROG.

| G3orgian explică:

Mersiiii