| jimmy91 a întrebat:

Acum aproape o luna am făcut o retragere din contul meu de paysafecard în contul de revolut, banii nu i-am primit nici pana în ziua de azi! După ceva timp am luat legătura cu ei pentru ca in mailul de aprobare transfer banii urmau sa intre în cont în 2-3 zile lucratoare conform spuselor lor. La telefon au zis inițial ca au întârzieri cu transferul, apoi ca banii au fost trimiși și sa iau legătura cu banca, mi-au cerut un extras de cont revolut, apoi ca banii au fost returnați în contul de paysafe, pana au intrerupt convorbirile telefonice definitiv, plus multe mailuri trimise la care nu au răspuns și banii pur și simplu au dispărut! Îmi mai pot cumva recupera banii?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asa-i cand folositi transferuri fantome din coturi virtuale pe la care nu aveti acces si nici comunicare buna.
Folositi o banca serioasa care are sediul in Romania, sa puteti comunica usor si nu veti avea niciodata probleme cu porcarii online ca paysafe sau revolut, care au deja are plangeri cu duiumul.

| SorinIacob a răspuns:

Salut. Ai rezolvat cumva? Si eu am facut o retragere pe card si se pare ca nimeni de la ei nu stie unde sunt banii mei