| pac2oo6 a întrebat:

Ai castigat vreodata la un concurs? La care? Care concursuri credeti ca sunt doar la vrajeala?

Răspuns Câştigător
| Sapphire a răspuns:

Am castigat cateva produse pentru par de la Londa. happy
Unele intr-adevar nu sunt serioase. Trebuie sa ai cap sa iti dai seama ca dand cateva click-uri pe nu stiu ce site, nu vei castiga un telefon/masina/camera foto sau mai stiu eu ce alte premii sunt. happy

3 răspunsuri:
| CARMENCITA a răspuns:

Am castigat un pager de la o firma de bauturi racoritoare, dar era ca trebuia sa strang puncte de pe etichete si alta data o sticla de suc, dar scria pe capac.Mama a castigat detergenti de la o revista ca a trimis raspunsul la o integrama.Am primit sms pe mobil ca am castigat 10000 de euro si sa sun la un telefon.Am sunat compania de telefonie mobila sa verific si nu era concurs, era o pacaleala sa ma fraiereasca unii sa le dau bani cum ai vazut ca se intampla. Unele concursuri sunt reale, altele nu.Trebuie sa fim atenti ca sa nu fim pacaliti.La televizor nu am participat si cred ca sunt reale. Sper.

Răspuns utilizator avertizat
| Reinkaos a răspuns:

La Coca-cola am castigat o mingie laughing