| Alex_Valentin_Alex_1996 a întrebat:

Am 10 ani si vrau sa fac bani cum as putea avand in vedere ca am 10 ani? Cine da raspunsul cel mai bun primeste funda!

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da poti face bani... cerand de la parinti

| daassh a răspuns:

Am obosit sa vad genul acesta de intrebari pe TPU, sa fim sinceri, nu ai o varsta minima legala sa muncesti, nu ai specificat ca ai niste pasiuni(din care ai puitea scoate bani, bine inteles, cel mai devreme in viitorul apropiat) si asa mai departe, asa ca cel mai bun raspuns pentru tine e du-te cere de la mama si de la tata.Cu tot respectul succes!

| Alex_Valentin_Alex_1996 explică (pentru daassh):

Am incercat

| daassh a răspuns (pentru Alex_Valentin_Alex_1996):

Si mai exact ce ai incercat? sa scoti ceva bani din acele pasiuni? sau sa ceri de la mama si de la tata?

| Alex_Valentin_Alex_1996 explică (pentru daassh):

Ca pasiuni am : arta, muzica, compunere si psihologie. stiu ca e greu sa crezi ce iti zic dar am studiat mult psihologia si la arta, muzica si compunere sunt priceput

| daassh a răspuns (pentru Alex_Valentin_Alex_1996):

Nu e greu de crezut, pasiunile nu tin cont de varsta, le poti studio la orice varsta mai ales acuma cand avem acces usor la tot felul de informatii.
ok muzica e o pasiune, recomandare, fa-ti un calan de youtube, dezvolta-l si fa bani din el pe spatele aceste pasiuni, sau chiar a psihologiei, phihanaliza nu stiu exact care ramura ai studiat-o, expoateaza zona asta.Mult succes!

| Alex_Valentin_Alex_1996 explică (pentru daassh):

Cum imi fac un canal pe youtube si cum il dezvolt?

| teodorbarbu2004 a răspuns:

Nu deoarece esti prea mic si o stiu pentru ca am acceasi varsta ca si tine.