| king5151 a întrebat:

Am actualizat cartea de identitate la Bt online, mi-au dat mesaj dupa că a fost actualizata cu succes și acum cand vreau sa folosesc aplicatia imi spune că sa ma duc la ei sa o actualizez, de ce?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Probabil ai intrat intr-un site-capcana de furt de date!

Nu actualiza NICI O INFORMATIE sau ACTE personale prin internet!
Nici o banca nu cere asemenea informatii, doar personal la banca!

| king5151 explică (pentru Bula):

Aiurea raspuns, bt chiar incurajeaza sa iti actualizezi datele online, pe langa ca nu am timp ca altfel ma duceam
crezi ca sunt de 2 saptamani pe internet-ul asta sa iau eu tepe de genul? laughing

| Bula a răspuns (pentru king5151):

Au mai patit si alti "destepti"

| king5151 explică (pentru Bula):

E imposibil pentru mine, crede-ma

| king5151 explică:

Intr-adevar pe site-ul lor scrie ca le pot actualiza doar luni-sambata dar de ce mi-a scris ca a fost actualizata cu succes cartea de identitate

| Floreenofficial a răspuns (pentru king5151):

1.poate trebuie sa umbli pe la aplicație 2.Eu m-aș duce mâine sau când ai timp să îți explice, sa se uite în computer.Bafta!