| Mollort a întrebat:

Am maestro card si vreau sa il leg de paypal nu stiu unde sa dau sa imi arate acele 4 nr. digit ori trebuie sa vorbesc cu cei de la BRD sa mi-l activeze?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| FlorinM81 a răspuns:

Pai trebuie sa introduci cardul in contul PayPal. Apoi ei iti vor lua din cont un euro. Codul acelei tranzactii va contine cele 4 caractere de care ai nevoie. Suni la banca sa-ti dea codul. Il introduci si poti primii bani in contul paypal. Daca vrei sa platesti, trebuie sa-ti activezi optiunea pentru plati online cu cardul. Vorbeste la banca. Succes!

3 răspunsuri:
| catalink a răspuns:

Da trebuie sa suni la banca asa am patit si eu

| Mollort explică (pentru catalink):

Multumesc as fi vrut sa dau 2 medalii rolling on the floor