| Adrian1606 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Cum sterg un cont Paypal? Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Te loghezi pe paypal.com,click pe profile si dai close account.

| Florin_George_1994 a răspuns (pentru CM7YRE):

Fara login nu ai nicio idee cum se poate face?big grin Mi-am uitat parola si raspunsurile pe care le-am dat la intrebarile alea, iar acum nu mai stiu ce sa fac ca am nevoie urgenta de acel cont.

| CM7YRE a răspuns (pentru Florin_George_1994):

Da mail la suport si vorbeste cu cei de-acolo, si o sa te ajute.Mai mult de-atat n-ai ce sa faci.

| Florin_George_1994 a răspuns (pentru CM7YRE):

Am vorbit si mi-au spus sa sun la informatii; nu am sunat fiindca nu prea stiu englezastraight face

5 răspunsuri:
| sorinstefan a răspuns:

Profile-> My settings-> Clouse account

| Cornelia_Paula_Paun_1949 a răspuns:

Am intrebat cum sterg un cont paypal