| aitth a întrebat:

As vrea sa ma apuc de un site si am invatat sa lucrez pe wordpress, si ma descurc si cu html/css dar nu ma pot gandi la o idee care sa fie la mare cautare si sa o pot implementa, chiar daca cere mult timp la dispozitie. vreun sfat sau o propunere?

Răspuns Câştigător
| Sandu_Vlăduţ_1986 a răspuns:

Am aceeasi idee ca si tine, vreau sa fac la fel peste ceva vreme. Daca vrei cooperam, dar eu stiu ca un om, ca sa il convingi, e musai un strop de marketing.

Lucrez in domeniu, daca te pot ajuta, o voi face. Vedem ce reusesti. Tinem legatura.

7 răspunsuri:
| TuguiMihai1 a răspuns:

Ca sa catigi bani online trebuie sa aledi un domeniu care te pasioneaza.
Trimitemi un mesaj privat si iti dau un ghid despre afacerile online.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TuguiMihai1):

De ce esti rau? L-ai data gata cu ghidul tau, l-ai facut praf, am crezut ca nu vrei sa imparti cu nimeni closca cu puii de aur, mda. acum se imbogateste si el, asa ca tine.

| TuguiMihai1 a răspuns (pentru anonim_4396):

NU inteleg inrebarea "de ce esti rau?" fii mai explicita?

| dimro8 a răspuns:

Muzica, fotografie, tehnologie, automobile, sport...

| Sandu_Vlăduţ_1986 a răspuns:

Eu zic sa te afiliezi cu Amazon. Iti alegi un produs de la ei si te invarti in jurul produsului.

Daca alegi un filtru de cafea de exemplu, sa ii faci reclama, ramai pe tema si scrie articole despre.

Iti urez succes!

| aitth explică (pentru Sandu_Vlăduţ_1986):

Daca fac reclama la un produs si nu voi reusi sa aduc cumparatori? care chiar sa cumpere. nu doar sa se uite?

| Sandu_Vlăduţ_1986 a răspuns (pentru aitth):

Amice, ca sa convingi o persoana, nu e simplu. Trebuie munca acolo. Intri pielea omului. Ca un cumparator sa converteasca in client, trebuie sa te pui in locul lui. Altfel prestezi degeaba. Si e pacat.

| Sandu_Vlăduţ_1986 a răspuns (pentru Sandu_Vlăduţ_1986):

Am aceeasi idee ca si tine, vreau sa fac la fel peste ceva vreme. Daca vrei cooperam, dar eu stiu ca un om, ca sa il convingi, e musai un strop de marketing.

Lucrez in domeniu, daca te pot ajuta, o voi face. Vedem ce reusesti. Tinem legatura.