| anonim_4396 a întrebat:

Am cateva intrebari:
1.Este profitabila o afacere cu croitorie online?
2.De unde pot procura materiale ieftine?
3. Ce masina de cusut profesiolana recomandati?
DAU FUNDA!

7 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Nu vad cum o croitorie ar putea sa fie doar online.

Poti eventual sa-ti faci site si reclama online, dar sa primesti comenzi online? Daca vrei sa faci haine nu trebuie sa te intalnesti cu cumparatorul? Sa ii iei masuratori sa discutati detalii etc

| stroedaniel13 a răspuns:

Sincer sa fiu o croitorie online nu suna prea bine (cel putin pentru mine).

Eu as prefera sa ma intalnesc personal cu croitorul si sa imi ia masuri pentru un articol anume... decat sa comand online.

Daca tot cauti o idee de afacere atunci incearca si pe http://www.afaceri-profitabile.com

| stroedaniel13 a răspuns:

O idee de afacere profitabila reprezinta si o firma de publicitate. Mai multe detalii: http://www.afaceri-profitabile.com/firma-de-publicitate.html

| cristi767 a răspuns:

Pai cum intentionezi sa fie croitoria online? adica sa primesti comenzi online?

| Jinko a răspuns:

Deci nu cred ca ai inteles....De pe acest site omul isi alege un articol de imbracaminte, ma suna si comanda in functie de masura.

| Jinko a răspuns:

Da.Omul isi scrie datele de contact, domiciliul si trimite la mailul meu sau eventual comanda prin telefon

| Baron_Asi_1981 a răspuns:

Buna am o ıntrebare daca sınteti amabili...o mica croitorie ın zilel noastre ar putea sa fie o investitie buna ın bucureşti? Va multumesc ın prealabil şi va urez o zii buna...