| Urmaaa a întrebat:

Am nevoie de un sfat referitor la un job pentru vara, stiu pare devreme pentru o asemenea intrebare avand in vedere ca mai este ceva timp pana la vacanta de vara. Pentru ai ajuta pe ai mei cu cheltuielile m-am gandit ca imi caut un job pe timp de vara. (de exemplu: impartirea fluturaselor, sa am grija de un animal de companie etc.) Am 16 ani si sunt din Bucuresti (Sector 6) puteti sa imi dati o idee, un link cu oferte sau sfaturi va rog fara comentarii rautacioase sau ceva de genu. Mltumesc!

1 răspuns:
| Roxi04 a răspuns:

Depinde,daca esti energic\energica iti va fi de folos o munca cu caini sau ca babysitter... funda?