| Dante947 a întrebat:

am o "mica" intrebare. Mi-am facut acum cateva zile un cont Paypal si mi-am pus acolo numarul de card. Mi-au luat 1.5 euro si au zis ca trebuie sa scriu un cod pe care mi-l da pe extrasul de la banca pentru a confirma ca e cardul meu, si apoi o sa mi-i dea inapoi. Am fost azi la banca si am luat extrasul, dar scrie pe el ca tranzactia e in asteptare... Deci trebuie sa ma duc iar cand o sa fie gata tranzactia si o sa-mi dea atunci un cod pe extras? Daca sun la banca nu ar putea sa-mi dea codul? (stau destul de departe de banca...)

3 răspunsuri:
| TheExpert01 a răspuns:

Trebuie sa te duci iar nu ti-l da asa prin telefon... funda?

| Dante947 explică:

Chestia e ca mie pe site'ul paypal imi cere un cod de 4 cifre... Si oricum in extras imi spunea in lei, nu in euro xD (am VISA Electron Global)

| podarualexandru a răspuns:

Pai normal ar trebui sa te duci la banca, dar acu` depinde cat de intelegatori sunt functionarii de la banca.