| Levente_Hajdar_1976 a întrebat:

Buna am revenit cu o intrebare la tine. eu sunt divortat de 8 ani si avem doi copii impreuna fata are 14 ani si baiatul are 12 ani, fata sta cu mine de la divort iar baiatul a stat cu bunici din partea fostei soti, eu in Februarie 2010 am depus la judecatorie o petitie de reincredintare minor ea sa prezentat de vreo 2 ori dupa care a luat baiatul si a fugit cu el in Italia, eu in februarie 2012 am castigat procesul si trebui sa imi angajez alt avocat international care sa ma reprezinte in Italia ca sa-mi aduca acasa baiatul si toate acestea ma costa 3000 de euro, nu am de unde sa scot acesti bani, de aceea doresc sa ma poti ajuta intr-un fel cum sa procedez ca sa fac un sait in care sa pot primi donati sau exista cumva alta cale de a face rost prin intermediul netului de acesti bani? pot demonstra cu acte tot ce am spus mai sus. iti multumesc pentru rabdarea pe care mi-a arati. ma puteti contacta 0721740191

Răspuns Câştigător
| cristy3991 a răspuns:

Asta se numeste rapire! Politia romaneasca de ce nu te ajuta?

| Levente_Hajdar_1976 explică (pentru cristy3991):

Am depus plingere la procuratura si nici un rezultat

1 răspuns: