| Gusti_9523 a întrebat:

Sunt divortat de 3 ani, am copiii incredintati prin hotararea de divort, nu am cerut pensie la proces, crezand ca fosta se va gandi la fete, dar nu este asa.Cum pot afla adresa exacta a fostei, stiind doar ca este in Italia, la Viterbo, sa o pot actiona in instanta pentru pensie alimentara(3 fete 8; 11 si 14 ani), ce trebuie sa fac? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| DeEAஐ a răspuns:

Pai sincer eu nu ma pricep, dar cred ca ar trebui sa iei legatura cu autoritatile sau ma rog cu cei in masura sa te ajute si asa ei ii vor lua legatura cu fosta ta sotie! am zis si eubig grin