| AlexandruDan1996 a întrebat:

As vrea si fac niste bani. Pentru ca sa ma inscriu la Forex. Am auzit ca se fac bani frumosi. Pentru inscriere e nevoie de 100$. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Iluzii! Ai jucat macar cu un cont demo sa vezi cit de repede se pot pierde banii? Vrei sa faci bani, ia si munceste! Scrie articole, proceseaza imagini, invata CSS/Java/HTML/PHP si lucreaza ca programator Web, fa data entry/research... sint o gramada de lucruri pe care le poti face. Succes!

6 răspunsuri:
| debarba a răspuns:

Nu te lasa descurajat de altii care oricum nu au habar de ceea ce inseamna forex incerci 100$ si vezi ce poti. Daca stai rau cu inima nu iti recomand ca te vei lasa influentat de emotii. Incearca la ei http://www.iforex.ro/ oricum nu ai ce pierde. Iti faci cont depui 100$ si vei primi un cont gratuit dupa care daca consideri ca nu este de tine iti poti scoate banii depusi. Nu ai ce pierde.
Decizia este a ta in totalitate.

| a1doru a răspuns:

Sfatul meu este sa nu intrii pe forex.este nevoie de multe cunostinte pentru asa ceva.pana si profesionistii in domeniu pierd pe ruptele.

| AlexandruDan1996 explică (pentru GabiDumitrescu):

Stiu HTML si putin CSS. Dar nu am gasit pe nimeni caruia sa ii fac un site si sa imi dea bani. Ma poti ajuta cu niste clienti?

Răspuns utilizator avertizat
| JBP a răspuns:

Cei de la plus500 http://freeonlinemonney.blogspot.ie/2011/07/500plus.html iti ofera 50 de roni gratuit ca sa incepi iti recomand sa folosesti contul demo cu banii virtuali si sa citesti mai multe despre forex ca nu e chiar simplu. Bafta

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dar că se pierd bani frumoși ai auzit?