| Maddy11 a întrebat:

Cum as putea castiga bani la 15 ani?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagate la pliante

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce înseamnă?

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pregătește-ți repertoriul de colinde. Vine crăciunul!

| gabicoo a răspuns (pentru sierra1):

De ce să aștepte până la Crăciun?
Poate să meargă de acum, în nopțile fără lună, cu o mască de ski pe față cu șișu în mână și să le cânte trecătorilor întârziați: "ne dați sau nu ne dați"!
laughing

| sierra1 a răspuns (pentru gabicoo):

Ok, dar nu pe jos, cu pluta

| Frank51 a răspuns:

Te duci si lucrezi unde e disponibil.

| gabicoo a răspuns:

Culegi portofele în autobuz!
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Legal te poți angaja 6 ore după împlinirea vârstei de 16 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți vinde legume la piață.

| NYØ2002 a răspuns:

Videochat dar nu iti arata fata?

| Nedelcu_Cristian_2001 a răspuns:

Incearca sa faci profit din criptomonede, de exemplu bitcoin! Cumperi bitcoin de cativa euro este la un pret scazut, iar apoi astepti pana creste pretul destul de mult, de exemplu acum este destul de scazut bitcoinul, iar profitul il poti investi din nou in bitcoin dupa ce scade iar, sau poate in alte monede!