| fabi14 a întrebat:

daca am la sky bets pariuri sportive super 200 inseamna ca am voie sa pierd un meci?

7 răspunsuri:
| fabi14 explică:

Daca pierd un meci si in rest sa le castig pe toate imi da 200 de lei plus de exemplu daca am pe bilet 4 mil imi da 6 mil

| Voicu_Dorin_1998 a răspuns:

Da. deci daca pierzi un meci ai garantat bonus 200 lei nu e ca la sansa ca daca pierzi un meci ai 10% din sumawinking

| fabi14 explică (pentru Voicu_Dorin_1998):

De exemplu daca am pe bilet 4 mil si am pierdut un meci imi da 6 mil?

| Voicu_Dorin_1998 a răspuns (pentru fabi14):

Nu frate deci de ex daca ai 6 milioane si pierzi un meci iti da 2 milioane deci oricate milioane ai avea tu pe bile iti da 2 milioane

| fabi14 explică (pentru Voicu_Dorin_1998):

Da daca am 10 mil si pierd un meci si in rest le castig pe toate imi da numai 2 mil atat nu-mi da 12 nu?

| fabi14 explică (pentru Voicu_Dorin_1998):

Am inteles daca am 6 mil pe bilet si pierd numai unu numai imi da 6 mil numai 2 imi da

| Focsaneanu_Cosmin_2002 a răspuns:

De fapt super 200 inseamna ca daca ai suma tuturor cotelor de pe bilet mai mare sau egala cu 200 atunci cand pierzi un meci primesti de 10 ori miza jucata! De exemplu varu zi la un bilet 2 lei miza e de 1, 90 fiindca se scade o taxa! Sper ca te-am ajutat!