| dan1998 a întrebat:

Buna,imi puteti spune un site unde pot vinde monede?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe site-uri de mica publicitate ca: Tocmai.ro, OLX, Mercador, etc.

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Pe ebay sau pe site-uri de specialitate. Pe astea generaliste nu o sa iei cit merita...

| Dismally a răspuns:

Ce monede ai?

| dan1998 explică (pentru Dismally):

Am destul de multe din Romania, Ungaria, si din mai multe alte tari dar nu foarte multe si mai am inca una nu stiu daca este chiar o moneda dar este din anul 1725 si nu stiu nimic despre ea

| Dismally a răspuns (pentru dan1998):

As fi interesat, depinde ce anume ai. Cele din Romania ma intereseaza si poate cea din 1725. Trimite-mi o lista cu ce ai si fa niste fotografii. Ma gasesti pe messenger la id: dismally19

| Alina23012000 a răspuns:

Da happy.