| radu32 a întrebat:

Bună seara! Nu am card de credit, debit, salar și niciun cont în bancă, iar mai înainte am primit un SMS de la BRD GSG în care îmi spune că : "Dragă client pe brd/fdg ai detalii privind garantarea depozitelor deținute la BRD, inclusiv brd.ro/formular pentru informațiile oferite deponenților. BRD" Cum e posibil când eu n-am carduri sau conturi la BRD? Ce se întâmplă? Vă mulțumesc mult!

Răspuns Câştigător
| blackann a răspuns:

Trimit tuturor din bazele lor de date, indiferent ca mai ai card sau nu sau ca ai avut sau nu, in speranta ca devii/redevii client.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O reclamă, sau cineva a scris greșit Nr de tel sau cine a avut înaintea ta Nr de tel daca e nou avea cont la brd

| sierra1 a răspuns:

E o reclamă, care-i problema?

| mihai69 a răspuns:

Țeapă.

| blackann a răspuns:

Probabil ca e doar o reclama, ai ajuns cumva in baza lor de date. Esti panicat? Ca romanii aia... Doamne fereste! Nu cumva sa vina politia la usa! Ai grija!

salariu*

| radu32 explică (pentru blackann):

Nu știu dacă ați fost sarcastic sau nu, dar eu n-am făcut nimic care să încalce legea.Dar da am uitat că acum 12 ani am avut cardul de salariu la BRD laughing Atunci am încheiat toate treburile cu BRD, pentru. ce mai trimit acum mesaje, n-au de lucru, se plictisesc?

| blackann a răspuns (pentru radu32):

Trimit tuturor din bazele lor de date, indiferent ca mai ai card sau nu sau ca ai avut sau nu, in speranta ca devii/redevii client.

| IceRope a răspuns:

Încercare de escrocherie, sau cineva a dat băncii un nr. eronat de mobil. Șterge mesajul, nu da click pe vreun link.