| maxy26 a întrebat:

Buna seara TPU am si eu o intrebare as vrea sa deschid vreo afacere in Italia ce mi-ati putea recomanda sa fac astept idei dau si funda

4 răspunsuri:
| gicaputinica a răspuns:

Magazin cu produse cu specificul emigrantilor de acolo.
Pentru romani sa nu-ti lipseasca tuica, vin de Cotnari (sunt multi moldoveni) branza de burduf, mititei, malai, slanina de porc...
Pentru ceilalti (albanezi, bulgari...) nu stiu! Te informezi!

| maxy26 explică (pentru gicaputinica):

Mersi pentru idee dar sunt multe si din astea are unu depozit acici si da preturile ca in rom ca el le ea de la distribuitor direct oricum mersi pentru idee

| Vladone80 a răspuns:

Cauta o idee care sa ti se potriveasca pe site-ul Enciclopedia Afacerilor!

| FloriDeMucigai a răspuns:

Un bordelutz...