| paul999 a întrebat:

Salut, as vrea sa deschid si eu o afacere la 5 000 - 10 000 de euro, ce afacere mi-ati putea recomanda? si profitul cat ar fi? (gen, vreau sa fac multi bani)

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vreo spalatorie auto, o covrigarie ceva... da bani multi nu o sa faci cu o investitie asa mica

| paul999 explică (pentru suntserios):

Pai ce mi-ai recomanda? pentru o investitie mai mare

| Ady00000 a răspuns (pentru suntserios):

Nici 1000 euro nu ma duce sa incep o afacere din care sa scot intr-o luna tot 1000, asa de inceput! ia calculeaza cu 5000 cate poti face! investitie mica laughing) am inceput in pana mea o afacere cu 200 euro si tu zici ca 5000 e investitie mica...

| Voro a răspuns:

Vinzi chibrite.

| Ady00000 a răspuns:

Poti incepe o gramada de afaceri cu 5000 euro, gandeste doar!