| Cryss29 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare astazi am incercat sa imi fac cont pe pe PayPal din cauza ca mam grabit am gresit codul care mi l-au dat ei pentru activare si mi-au blocat cardul, stie cineva ce pot sa fac sa mi-l deblocheze?

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Nu,codul pentru tranzactii online, e diferit de PIN ul cardului.

2 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Mergi la unitatea bancara unde ti-ai facut cardul, ceri un cod nou, astepti cateva zile si iti vine codul nou.

| Cryss29 explică (pentru valentingb):

Cod nou la ce la card?

| valentingb a răspuns (pentru Cryss29):

Nu,codul pentru tranzactii online, e diferit de PIN ul cardului.