| Mariusssssssssssssssssssss a întrebat:

Am un prieten ce vinde un telefon LG shine si vrea pe el 70 lei. Telefonul e destul de zgariat, nu da incarcator, nici casti, nici nimic. Telefonul e bun, merge, e cam zgariat si vreau sa stiu cat tine incarcat si daca se merita 70 lei pe el. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Lungu_Alexandru_1993 a răspuns:

Nu se merita. In primul rand telefonul este destul de vechi iar in al doilea rand nu tine bateria foarte mult

| Mariusssssssssssssssssssss explică (pentru Lungu_Alexandru_1993):

Dar cam cat tine incarcat? Dar daca il da cu 50 lei se merita?

| Lungu_Alexandru_1993 a răspuns (pentru Mariusssssssssssssssssssss):

1 zi cam asa. Gandeste-te ca telefonul fiind vechi te costa mai mult sa repari ce se strica la el decat pretul pe care il dai tu pe telefon

| Mariusssssssssssssssssssss explică (pentru Lungu_Alexandru_1993):

Da asa de vechi e telefonul?

| Lungu_Alexandru_1993 a răspuns (pentru Mariusssssssssssssssssssss):

An fabricatie 2006

| Mariusssssssssssssssssssss explică (pentru Lungu_Alexandru_1993):

Dar daca il da cu 50 de lei sa zic s-ar merita? Telefonul nu il tin pentru mine oricum sti ca eu l-am vazut asa fain cu clapeta, telefonul e de fier, dupaceea sa il vand. Deci daca il da cu 50 de lei s-ar merita?

| Lungu_Alexandru_1993 a răspuns (pentru Mariusssssssssssssssssssss):

Faci cum vrei dar daca vrei sa il vinzi mai departe crezi ca o sa scoti mai mult pe el?

| Mariusssssssssssssssssssss explică (pentru Lungu_Alexandru_1993):

Ok! Pai tu zici ca nu se merita. Daca telefonul nu tine incarcat mai mult timp si anul de fabricatie e 2006 n-o sa-l cumpar. Mersi.