| brokxy a întrebat:

as vrea sa stiu cati bani am pe card. Ca pe card primesc alocatia. Si de ceva luni primesc acolo. Nu stiu cati s-au strans. Daca bag cardul in bancomat pot verifica cati bani am dar fara sa scot nici un leu? Sau va trebui sa merg sa intreb la banca? Funda? *Nu vreau sa merg la bancomat si sa scot bani din greseala sau sa blochez cardul, vreau doar sa vad cat am* ***FUNDA***

Răspuns Câştigător
| GabyT10 a răspuns:

In loc sa apesi pe retragere numerar, apesi pe interogare sold.Va aparea daca vrei sa se afiseze pe ecran sau sa-ti dea chitanta.Aici este alegerea ta.

4 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

Da poți, dupa ce bagi codul apesi pe lichidare sold

| Justme1997 a răspuns (pentru Justme1997):

Nu lichidare, sold cont* parca

| AlexCristi97 a răspuns:

Mergi la bancomat, bagi cardul, bagi pin-ul si apesi pe "interogare sold" dupa care iti apare cat ai. E simplu.

| Heavenonearth a răspuns:

Poţi merge liniştită să vezi câţi banii mai ai, nu îţi percepe nici un comision. Poţi şi online, fără să mai mergi la bancă.Eu am card la raiffessein bank.