| alexandru171 a întrebat:

Buna TPU care este cea mai buna posibilitate de afcea bani pe internet de a castiga cu adevarat dar sa fie pe bune

5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Cea mai buna posibilitate este sa faci carding.
Poti sa iei si 1000$ pe zi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Inveti programare si te faci freelancer.

| JBP a răspuns:

Eu castig pentru moment 100$ pe luna in Uinvest https://uinvest.com.ua/? amigosid=2138 se pot castiga multi bani e o firma serioasa si bafta ce sa zic daca e pentru tine si te inregistrezi si ai nevoie de sfaturi trimite-mi un mesaj te ajut cu placere. Bafta

| alexandru171 explică:

Sat barbat auzi Video chat stiu ca fac si baieti dar nu eu

| Aezakmi a răspuns:

Doriti sa faceti niste banuti frumosi? doriti sa aveti afacerea voastra si in cateva luni sa ajungeti director de vanzari stand in fata calculatorului si castigand din luna in luna cat mai multi bani? daca te atrage aceast lucru da-mi add la skaterboy_66 pe messenger si iti explic cat de simplu este sa ajungi in cateva luni sa castigi mii de euro, pot demonstra ca este real, este recunoscut in toata Europa si nu numai si tu poti face parte din aceasta retea de succes, te astept partenere happy