| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU cine stie cat mar costa sa inmatriculez un bmw 320 din anul 2000 cu motor de 1.995 dau funda Multumesc

4 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Ai BMW si habar n-ai sa scrii pe romana... tipic romanesc.

ce "mar"? Nu tu virgule, nu tu puncte, scrii ampulea, dar te dai mare ca ai bmw.
Vai de capul tau... happy

| gheorghe92 a răspuns (pentru ΔH):

Nu ai tu treaba cum scriu eu eu am intrebat pe cine stie tu ce de bagi in seama

| ΔH a răspuns (pentru gheorghe92):

Ma bag in seama fiindca esti un incult, care scrie ca organul genital masculin. Si in orice caz, regulamentul TPU interzice scrisul tau ce lsa de dorit.

Răspuns utilizator avertizat