| shaban a întrebat:

Cine mi-ar spune cam cat costa sa inmatriculez un Audi a4 din 2000 cu motor de 1.6 benzina euro 4 cred ca e.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti calcula singur timbrul de mediu, introducand datele cerute in calculatorul oficial ANAF, aici:
http://static.anaf.ro/......_2014.html
La aceasta se mai adauga, dupa caz, costurile cu ITP, RCA, numerele de circulatie, impozitul pana la safrsitul anului si rovinieta.

| kar1GaNNN a răspuns:

600-700 de euro happy

| Mihai1810 a răspuns:

Daca emisiile de CO2 sunt pana in 200 taxa este de maxim 300 euro

| Florian20405 a răspuns:

Maxim 300 E.Sigur e euro 4, acum depinde ce emisii co2 are, variaza, 250-300 E maxim.
Bafta!

| Alexandru942 a răspuns:

Salut eu am a4 din 2002 tot 1.6 pe mine m-a costat 350 euto.
Bafta!