| Ioana0002 a întrebat:

Vreau peste 2 luni sa ma apuc de videochat sa lucrez de acasă! Pot face fără sa fiu la studio, ce site-uri îmi recomandați?

Răspuns Câştigător
| Stropdeploaie a răspuns:

Nu Te lasa influentata de gandiri primitive!
Posibil ca in Romania sa fii judecata in multe feluri! In Romania inca exista mentalitatea de acum o 100 de ani!
Mult succes in ceea ce faci!

9 răspunsuri:
| Eireann a răspuns:

Te-ai gandit sa vinzi lenjerie intima purta on-line? E usor, iti vezi de viata ta si poti sa castigi mult mai multi bani cu efort foarte putin. Nu ai nevoie decat de un cont PayPal si putina imaginatie.

| Stropdeploaie a răspuns:

Chaturbate.com
Stripchat.com

| Totenkampf a răspuns:

Să știi că sunt moduri mult mai nobile și respectabile prin care-ți poți câștiga existența, asta cuprinzând orice fel de muncă demnă, de la spălat vase, până la programare IT. Bănuiesc că încă n-ai împlinit 18 ani și de aceea vrei să aștepți 2 luni pentru a putea face asta legal, sau poate altul e motivul. Să știi că încă nu e târziu să găsești și alte perspective, din sutele de mii ce sunt în lumea asta. Adică de ce ți-ai vinde corpul, chiar și în mediul virtual? Asta pentru mine cel puțin denotă o mare lipsă de respect față de tine și corpul tău, și în plus de asta, în timp, îți va afecta psihicul și modul în care vei privi lumea (caută niște mărturii a femeilor ce au avut de-a face cu industria asta și ți se va confirma), ajungând într-un final să-ți pierzi esența umană și feminină. În orice caz, libertatea de alegere nu ți-o poate lua nimeni, și îți aparține întru totul, dar analizează totul cu înțelepciune înainte să te bagi în lucruri de astea.

| Ioana0002 explică (pentru Totenkampf):

Am deja 18 ani dar peste 2 luni voi locui singura și nimeni și nimic nu o sa ma convingă sa nu fac asta, întrebarea mea a fost ce site uri Cunoaște-ți nu ca sa fac altceva

| Totenkampf a răspuns (pentru Ioana0002):

Mmm, clar, poate doar să-mi pară rău pentru tine pentru că ești foarte apropiată de vârsta mea și bănuiesc că la fel ca mine ai de dat un bac anul ăsta, nu știu nici un site care-ar putea să te ajute, scuză-mă.

| Ioana0002 explică (pentru Totenkampf):

Asta e, altceva nu am ce sa fac ca sa am bani sa mi plătesc viitoarea chirie, cum știi și tu după bac urmează o facultate! Poate pe tine are cine sa te țină in facultăți pe mine nu și nu îmi doresc sa fac asta dar am nevoie de bani

| Totenkampf a răspuns (pentru Ioana0002):

Da, mi se pare tristă situația asta în care nu vezi o altă alternativă și trebuie să faci niște sacrificii de astea nepotrivite, în orice caz, nu te judec pentru decizie, n-am dreptul, pot doar să-ți urez succes în ce-ți propui și în facultatea pe care ai vrea să o urmezi.

| sierra1 a răspuns (pentru Ioana0002):

"ce site uri Cunoaște-ți nu ca sa fac altceva"

noi, cunoaște-m mai multe site-uri. intrebarea e dacă tu ai ce arăta

| adultacademy a răspuns:

Buna...daca ai experienta in domeniul asta poti face de acasa.dar fara experienta.nu se poate.trebuie sa-ti faci conturi verificari sa ai net business etc... daca nu ai toate astea te sfatuiesc sa mergi la un studio care se ocupa de modele incepatoare. good luck