| daciada a întrebat:

Campanie de promovare pentru Samsung Smartphones, am nevoie de ceva care sa atraga clientii sa creasca numarul de vanzari.
Am nevoie de idei dezvoltate sau pe scurt pentru un proiect la facultate astept idei! dau funda!

Răspuns Câştigător
| andreeaandreeadeea a răspuns:

Si desigur ca in timp ce imparti, daca au oamenii 2 minute, promovezi produsul si oralwinking ..pentru a nu fi singurul care sa se plimbe costumat intr.un smartphon, ar fi bine sa organizezi gen un voluntariat. Fundita?batting eyelashes

6 răspunsuri:
| reky a răspuns:

Pagina pe Facebook si un canal pe YouTube

| daciada explică (pentru reky):

Ceea ce este deja pagina pe facebook

| andreeaandreeadeea a răspuns:

Faci fluturasi cu si despre acest Samsung si incerci sa prinzi niste idei captivante in legatura cu el. Si in timp ce imparti acesti fluturasi, te costumezi intr-un Smartpfone happy. Si te plimbi cateva zile prin locurile populate a judetului din care esti. Sper ca ti-am fost de ajutor! Succces! happy

| daciada explică (pentru andreeaandreeadeea):

Dah ar fi o idee

| daciada explică (pentru andreeaandreeadeea):

Inca mai astept raspunsuri

| andreeaandreeadeea a răspuns (pentru daciada):

Hey,ce ai mai facut cu proiectul? happy

| andreeaandreeadeea a răspuns (pentru daciada):

Si desigur ca in timp ce imparti, daca au oamenii 2 minute, promovezi produsul si oralwinking ..pentru a nu fi singurul care sa se plimbe costumat intr.un smartphon, ar fi bine sa organizezi gen un voluntariat. Fundita?batting eyelashes