| GraveDigger91 a întrebat:

Cand ar trebui sa intre alocatia pe card (BCR), luna aceasta? Am facut la sfarsitul lui august cerere sa fie virata pe card (Cea pe septembrie am ridicat-o fizic) Dau funda!

Răspuns Câştigător
| felixf a răspuns:

De obicei intra dupa cateva luni. Nu in prima luna. Dar asta depinde de oras de angajat de oameni. Noua ne-a venit dupa 4 luni si s-a prelungit cu luni.

| GraveDigger91 explică (pentru felixf):

Si banuiesc ca a venit si cea care a fost absenta timp de 4 luni?

| felixf a răspuns (pentru GraveDigger91):

A venit totul fara nici un fel de probleme. Nu va faceti griji, bani sunt, doar intarzie un pic

3 răspunsuri:
| florin926481f a răspuns:

La sfarsitul lunii