| imihaistoian a întrebat:

Care este banca unde este cel mai bine sa faci descoperire de card?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lasă cardul că este devorator de dobânzi.
Nu uita că banca este cămătar cu acte.
Pa, pa.

| sonya a răspuns:

Buna,

Indicat ar fi sa nu te complici cu bancile. Sunt niste camatari legali. Insa daca nu ai de ales eu as merge pe ING. Nu am cuvinte de lauda pentru BRDhappy si nici pentru o alta banca.

Pa, pa.

| vioreld a răspuns:

Cea mai buna banca (dupa parerea mea) ete BRD!

| GabiDumitrescu a răspuns:

Nici una. Cheltui cit ai si iti planifici cheltuielile astfel incit sa nu ai nevoie sa devii sclavul bancii.

| LucaDezmir a răspuns:

Descoperirea de cont este o arma cu doua taisuri, foarte periculoasa. Iti ofera bani rapid si usor dar daca depasesti perioada de gratie, te omoara cu dobanzile enorme... nu recomand decat persoanelor cu multa auto-disciplina.