| imihaistoian a întrebat:

Cate luni trebuie sa ai vechime ca sa poti accesa un Cardavantaj?

Răspuns Câştigător
| catalin188 a răspuns:

6 luni fara intreruperi sau sa fi schimbat un post de munca fara intrerupere

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Minim 1 an de zile!
Pa, pa.

| imihaistoian explică (pentru Legiuitoarea):

Pentru un card avantaj ce vechime trebuie sa ai la actualul loc de munca?
Majoritatea bancilor solicita o vechime totala in munca de cel putin 1 an si o vechime la actualul loc de munca de 3 luni. In cazul in care nu aveti 1 an vechime totala, trebuie sa aveti minim 6 luni la actualul loc de munca.

Unele banci, precum Garanti Bank, solicita 3 luni vechime la actualul angajator sau 1 an vechime totala, in cazul in care solicitantul nu a implinit 3 luni la locul de munca prezent.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru imihaistoian):

Bună.
Și dacă ai atâtea informații la ce mai întrebi?
Îți trebuie o vechime în câmpul muncii dar și la ultimul loc de muncă!
Pa, pa.

| corrados a răspuns:

Majoritatea bancilor solicita o vechime totala in munca de cel putin 1 an si o vechime la actualul loc de munca de 3 luni. In cazul in care nu aveti 1 an vechime totala, trebuie sa aveti minim 6 luni la actualul loc de munca