| bistriteanul a întrebat:

Ce banca din Romania are cea mai mare dobanda? (depunere bani intr-un cont)

4 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Depinde de suma depusa si perioada. Mai nou se poate negocia cu banca dobanda la sume depuse mai mari si pe perioada mare. Aceasta dobanda poate ajunge si la 8-9%. De regula dobanzile cele mai mari sunt aproximativ 6-7%/an

| VladimirPutin a răspuns:

Transilvania

| ioanionel a răspuns:

Difera de la banca la banca, gasesti informati pe net maxim, 7, 75% pe an. Eu iti ofer informati care nu le gasesti pe net, id meu e ioan_ionel

| Davico a răspuns:

Transilvania