| 03peh a întrebat:

Ce sa cumpar ieftin si sa vand scump "'pe vremurile astea". ASTEPT cca 100 de raspunsuri sau 100 de articole recomandate

Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

Bilete la Tarja Turunen, pentru primavara.La fel cu Roger Waters, in august. angel Le cumperi acum, le vinzi atunci.

3 răspunsuri:
| TheStory a răspuns:

Telefoane, calculatoare, biciclete, camera foto.

| Andreeas_Andreeas_1997 a răspuns:

Salut! Ma ocup pe domeniul telefoanelor (cumpar-vand) si iti spun din experienta ca cel mai multi bani ii faci cu iphone 4s.cumper cu 400(nu dai mai mult) si vinzi cu minim 500, mie imi iese 100-150 de lei la fiecare iphone vandut.am vandut 5 in 2 saptamani.deci gandeste te...

| pcace a răspuns:

Telefoane,componente de calculator, amplificatoare auto si pentru pc, camere foto video, haine nu mai stiulaughing