| Kanpeki a întrebat:

Ce tip de card trebuie sa am pentru PayPal?
Eu am un card de debit (MasterCard) de la Raiffeisen. E bun?

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu te lua dupa cei ce habar n-au. Nu orice card merge. Al tau merge. Uite si aici: http://www.milionarulmioritic.com/......a-pay-pal/

| CuriousStuff a răspuns (pentru Salontanul):

Tutorialul asta e aproape la fel de batran ca cei mai tineri utilizatori de TPU. Crezi ca din 2009 si pana acum totul e la fel?

| Salontanul a răspuns (pentru CuriousStuff):

Din cate stiu eu, nu te-am intrebat nimic!?

| CuriousStuff a răspuns (pentru Salontanul):

E un site pe care toti putem sa ne dam cu parerea, asa ca daca nu-ti convine ca altii comenteaza la ce ai scris tu sau te contrazic/corecteaza esti invitatul meu sa iti stergi contul.
Si ai saritu urat cu "Nu te lua dupa cei care habar n-au" cand tu ai si mai putin habar. Te dai rotund cand esti plin de colturi, de asta te-am corectat, ca daca taceai si doar dadeai un copy-paste la linkul ala nu ziceam nimic.
O seara faina sa ai in continuare.

| Salontanul a răspuns (pentru CuriousStuff):

Pai da-ti cu parerea cui te intreaba. eu am vorbit de tine si nu m-am adresat tie. Nu-ti convine? Paraseste site-ul!

| GdX a răspuns:

Orice card este bun.

| CuriousStuff a răspuns:

Orice Master/Maestro Card sau Viza merge, de la orice banca. Indiferent daca e de credit sau de debit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bun dar sa fie in dolari sau in ce moneda ai in pat pall.Eu am incercat cu Mastercard in lei si mi l-a refuzat.

| CuriousStuff a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu trebuie in nicio moneda, schimul valutar se face automat, poti sa ai in lei si sa platesti in Euro, Dolari, orice. Nu ai facut tu bine ceva.

| Cheama_Cristii_1993 a răspuns:

Este bun orice card. Eu folosesc unul de la ING.