| ForeverWarrior a întrebat:

Ce ziceti ce afacere ar merge pentru un baiat de 17 ani? Nu ma astept la sume astronomice, ci doar un plus de bani.Sau ce modalitate de a face bani, nu neaparat afacere.

6 răspunsuri:
| Gogu06 a răspuns:

Creste niste animale si vindele: iepuri, hamsteri, caini...

| RubikSD a răspuns:

Vinde limonada, sau ceva facut de tine (martisoare de 1Martie, bratari, etc.)!

| Vladone80 a răspuns:

Poti gasi o idee de afacere care sa ti se potriveasca pe http://enciclopedia-afacerilor.com

| Crysty25 a răspuns:

Nu sunt expert, dar cred ca ar trebui sa te faci mecanic! castigi ceva!
sper sa-ti fie de folos! big grin

| a8cd7b0 a răspuns:

Trafic tigari, droguri!

| Denysutza96 a răspuns:

Poti sa imparti pliante. am auzit ca salariul e de 240 ron si imparti de 2 ori pe luna (adica 2 zile)...