| Roliii a întrebat:

Ceau,caut si eu ceva joburi de acasa (preferabil pe net) va rog.

4 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Din pacate trebuie sa stii faptul ca lucrurile nu merg asa in viata reala, job-uri de vis promise de straini nu se intampla pentru ca nu exista. Iti recomand insa site-ul Freelancer.com (daca esti foarte bun si ai experienta in domeniul tau iti vei gasi multe proiecte). Daca ai experienta in marketing atunci iti recomand 2parale.ro (marketing afiliat).

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci? toata lumea vrea joburi pe net, putini inteleg ca trebuie sa oferi ceva in schimbul banilor alora

| BenWilde a răspuns:

Dupa ce faci 18 ani, poti sa faci web chat. In rest, nu poti sa faci nimic daca nu ai cunostinte in ceva.

| ady3600 a răspuns:

De fapt exista o modalitate dar trebuie sa fi perseverent! poti sa faci bani jucand un joc http://bani-pentru-oricine.blogspot.ro/