| Notty a întrebat:

Credeti ca e real job-ul de ospatar fara experienta, platit cu 3000 ron?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca mai mergi pe la evenimente, nunti botezuri si ai bafta la bacsisuri poti scoate 3000 ron

| mihai69 a răspuns:

Dacă e vorba despre salariul negociat, scris pe „cartea de muncă" - m-aș cam mira.
Dacă poți câștiga 3000 de lei ca ospătar, incluzând și bacșișurile, e altă poveste.

| Dalmore a răspuns:

Ospatarii castiga bine. Mai ales daca merg in weekend-uri la evenimente. Nu cred ca ala e salariul fix, salariul fix e minimul, restul faci din bacsisuri.