| bleakk a întrebat:

Credeti ca pot gasi vreun job pe internet,pe diversele siteuri specifice mamei si tatei? Care sunt sansele ca daca aplica vor fi si angajati? Desigur ca depinde de seriozitatea firmei,dar cum pot afla eu care e serioasa si care nu.
PS: Mentionez ca tata nu are studii,ci este 'specializat' in domeniul constructiilor/zugraviei avand experienta de ani de zile si angajat dar mai mult in "particular". Iar mama are o postliceala sanitara si a lucrat cativa ani la un medic de familie in comuna,insa de ceva ani nu mai lucreaza. Venitul familiei e mic, iar noi suntem 4 insi+bunicul din a carui pensie traim pe timp de iarna cand tata nu are lucrari. Ce parere aveti? Ma puteti ajuta cumva?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Slujbe se pot gasi pe internet dar este greu de spus ce sanse ar avea la angajare. In orice caz merita incercat, trimitand CV sau adresandu-se direct, nu au nimic de pierdut, doar de castigat.

2 răspunsuri:
| andreo92 a răspuns:

Cauta pe internet si documenteaza-te despre marketingul afiliat happy

| adela911 a răspuns:

Http://www.bluediamond.ro/invitatie/1019762 iti faci cont si vinzi online suplimente si tot felul de produse, daca mai inscri si alti oameni primesti bani la fiecare comanda care o fac ei