| Marian1247 a întrebat:

Cum aș putea face bani online?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde care este specilizarea si profesia ta si ce doemniu stapanesti tu foarte bine (IT, programare, software, contabilitate, marketing etc).

Sunt site-uri online unde te poti inscrie (platind o cotizatie de membru) si poti executa proiecte online:
www.upwork.com
www.freelancer.com

| ZyRRe a răspuns:

Youtube/Instagram. Mai nou am auzit și tik tok. Asta dacă te pasionează platformele astea de social media. Dacă te pasionează grafica/video editing-ul/programarea poți încerca ca și freelancer, pe platforme asemănătoare fiverr. Dacă ai ceva bani de investit, încearcă cryptomonede sau staking. Sau dropshipping. Dacă nu, caută pe platforme de recrutare online joburi în online(de obicei ar fi locuri de muncă pe call center, aici de preferat să cunoști o limbă străină la nivel conversațional, sau data entry.) Succes!