| Badita_Raul_1998 a întrebat:

Cum pot ridica un colet de la Atlassib eu avand 12 ani, si coletul este pe numele parintilor, si as vrea sa ma duc eu sa il ridic de acolo. Daca pot, ce trebuie sa am la mine ( buletinul parintelui etc.)

Răspuns Câştigător
| NikFlorian a răspuns:

Nu poti sa mergi tu personal sa ridici coletul, avand in vedere ca el este pe numele parintilor tai. Trebuie sa mearga ei personal deoarece la primirea coletului parintii tai trebuie sa semneze ca l-au primi, deoarece coletul este pe numele parintilor tai.