| Demeister a întrebat:

Dacă eşti un om foarte bogat cu un salariu de 25.000 € pe lună asta înseamnă că eşti expus riscului de răpire pentru răscumpărare?

Răspuns Câştigător
| Florin0509 a răspuns:

Salariul de 25.000€ pe luna? Zici hmm cam atat fac medicii cardiologi oradeni diar din mită! Și ti se pare ca vreunul din ei este răpit?
Nu.nu este pentru ca nimeni nu se complica cu asa ceva. Cei care vor sa rapeasca un om nu vor cere 25.000€ pentru el fii sigur ci probabil vor rapi o persoana publica si vor cere 25mil€ asa ca stai calm nu ti se va intampla nimic!
Funda?

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Ce e cu intrebarile astea idioate? Cred ca e a 10-a oara cand scrii ineptiile astea. Nu te-a lamurit nimeni pana acum?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Clar esti rapit, oamenii aia de care vorbesti tu nici nu ies din casa, stau inchisi in beci

| K0sti a răspuns:

Ce probleme ai taicule...

| TrăieşteClipa a răspuns:

25.000 € pe luna nu inseamna foarte bogat.
Este un salariu foarte bun, dar nu esti bogat.
Adevaratii bogati isi cumpara o sticla de vin de banii aceia.

| Ioscaa1 a răspuns:

Si cu un salariu de 1000 de ron esti expus riscului de a fi rapit pentru rascumpararelaughing, oricum, ai de gand sa rapesti pe cineva de intrebi? sa stii daca ai sanse?

| Trumpinator a răspuns:

Nu neaparat. Depinde de la caz, la caz.