| Mihaiflorinn a întrebat:

De unde iau credit de 3000 euro pentru o afacere daca nu am adeverinta de venit?

5 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Mai bine nu iei
euro va creste
a lua un imprumut in prezent e o afacere proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la banca, daca girezi cu ceva care valoreaza cel putin dublu creditului.Atentie mare, la ce vrei sa faci.Mult succes.

| eliaclodia a răspuns:

Cred ca si Mos Craciun se intreaba! Acum depinde si de dobanda, daca e prea mare, riscul e prea mare, mai ales in asa manevre economice de la noi.

| Mihaiflorinn explică:

Pai vreau sa pun pe roate o afacere care face bani suficienti cat sa platesc creditul rapid

| Mihaiflorinn explică:

0762621598 pentru cei care ofera credit.