| anonim_4396 a întrebat:

Este cineva interesat sa castige usor bani de acasa, lucrand din fata calculatorului? Aceasta metoda este foarte buna pentru cine doreste sa faca un ban cinstit din confortul casei. Se ofera un bonus de 8 euro la inscriere si cate un euro pentru fiecare referal: http://lucreazaonline.ro/1034
Joburile sunt foarte usor de rezolvat, mai multe detalii gasiti pe site.
Eu am scos pana acum prima plata de 30 de euro, site-ul este inca la inceput dar pare promitator. Banii se pot scoate prin Western Union sau Paypal.
Nu vreau raspunsuri gen "du-te la munca". Daca tot aveti timp liber, de ce sa nu il fructificati. Succes!

2 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Daca vrei neaparat sa faci bani din fata calculatorului cel mai bine este sa iti faci un blog, poti castiga 1000 euro pe luna si lucrand cand vrei tu, fara sa te trezesti dimineata sa mergi la munca, lucrezi cand vrei. Nu trebuie sa ai cunostinte in IT pentru asta, doar bagi cativa euro in site, suma este mica aproape de 0, si ajungi sa castigi de pe urma site-ului bani.

...cu_pas.php

Ce ai zis tu este patetic, castigul este prea mic si consider ca oricine poate da 3 click-uri. Poti face bani multi de pe net, nu doar 30 euro.

Bafta!

| anonim_4396 explică (pentru RaduTN):

Ca sa faci bani dintr-un blog trebuie sa ai vizitatori multi si continut unic. Trebuie sa muncesti pentru promovare si mai ales, blogul sa nu fie pe platforma gratuita, nu inspira incredere si nici siguranta. Iar ca sa iti creezi un blog pe un domeniu cumparat, trebuie sa stii programare, html. Nu e asa usor precum pare, astfel toti ar lucra de acasa pe bani multi si fara niciun stres.