| anonim_4396 a întrebat:

Este cineva interesat sa castige usor bani de acasa, lucrand din fata calculatorului? Aceasta metoda este foarte buna pentru cine doreste sa faca un ban cinstit din confortul casei fara a avea nevoie de cunostinte in domeniul calculatorului. Se ofera un bonus de 8 euro la inscriere si cate un euro pentru fiecare referal: http://lucreazaonline.ro/1034
Joburile sunt foarte usor de rezolvat, mai multe detalii gasiti pe site.
Eu am scos pana acum prima plata de 30 de euro, site-ul este inca la inceput dar pare promitator. Banii se pot scoate prin Western Union sau Paypal.
Nu vreau raspunsuri gen "du-te la munca". Daca tot aveti timp liber, de ce sa nu il fructificati. Succes!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ce te ai gandit tu, hai sa fac un spam poate iau un referal