| TiaFCRB a întrebat:

Hei! Am vrut de mica sa fac un vlog ca al lui Zmenta sau Tudi, dar mai apoi m-am gandit la ceva diferit. Imi place sa creed chestii sau sa reconditionez si m-a bucurat ideaa mamei de a face videoclipuri in care creez. Problema e ca mama nu prea are bani si eu strang foarte putin si greu. Planurile le am, camera buna am, insa nu am bani de materiale. Ce sa fac? Sa le cumpar pe rand? Help. ^^

4 răspunsuri:
| gabriel87000 a răspuns:

Da draga zmenta sau tudi de care vb tu au ani de cand fac vloghing.2 la mana ai nevoie de multe vizualizari pentru a face bani.

| TiaFCRB explică:

Nu o fac pentru bani. O fac pentru ca imi place ceea ce fac si ca sa imi fac prieteni happy Plus ca imi place sa editez videoclipuri. big grin

| TiaFCRB explică:

Nu am cerut sfaturi pentru vlog. Stiu si eu ca o sa fie greu! Stiu si am dat doar exemplu! Si nu vreau bani! Eu fac lucrurile alea pentru mine, prieteni si familie. Dar mersi oricum.

| TinK0de a răspuns:

Chiar daca strangi bani de materiale si faci multe videoclipuri sa nu te gandesti ca "Am dat lovitura, o sa fiu bogata!" la 1000 vizionari abia faci 1, 31 dolari din cate stiam eu, undeva la 4 lei...E o pierdere de timp, bani, materiale...