| mihai428 a întrebat:

Hey,am 15 ani si nu stiu cum sa fac bani.Idei?

Răspuns Câştigător
| Calin_Alexia_2001 a răspuns:

Pai...
1. Vinde lucruri cum ar fi: haine frumoase pe care nu le mai porti, obiect de care nu mai ai nevoie;
2. Poti sa te duci la vecinii sa le ceri o suma de bani ( mica )pentru o treabă in curte sau in apartament, depinde unde stai.
3. Eu de exemplu fac o treabă prin curte sau mai multe si apoi le cer 2-3 lei părinților laughing))
Din cate stiu eu la unele terase poti sa faci curat la mese sa te uiti la oameni cine a terminat de mâncat ca sa le i-ei farfuria etc. Eu am vazut asta prin Brasov.
Multa baftă!

9 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Din desene. E o activitate recreativa si daca ai talent poti strange pana si 1000 euro pe luna (atat scoate un artist hentai care face doar un wallpaper la 3 saptamani).

Răspuns utilizator avertizat
| Superior a răspuns (pentru RobertG101):

Https://www.patreon.com/torahime - 1200$ pe luna
Si aici creatiile lui publice https://torahimemax.deviantart.com/gallery/
Daca te abonezi la el pe Patreon primesti varianta necenzurata, 4k, schita si inca nu stiu ce. Unii mai posteaza pe reddit, 420chan variantele alea, dar au fost sterse topicurile ca a aflat de ele si si-a cerut copyright-ul. Intr-o zi voi fi ca el. Adica... 1200 euro pe luna pentru un set hentai, care dureaza 2-3 zile sa-l faci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde mult de ceea ce stii sa faci. Pentru varsta ta poti sa imparti materiale promotionale, reviste, ziare, de la 16 ani poti sa lucrezi pe vara ca ospatar... daca te pricepi la fotografie poti sa afci sedinte foto (trebuie sa ai si ceva cunostinte) daca te pricepi la IT ai 1000 de oportunitati (sa instalezi windows, sa faci design web, poate un vlog). happy Sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce esti bun?

| Pandhoraa a răspuns:

Poti completa chestionare online
http://www.exprim.ro/

| Raven999 a răspuns:

Ai putea face chestionare sau taskuri online, nu e neaparat sa fii major. Eu am 17 ani si m-am inscris acum ceva timp pe niste siteuri de incredere, spun de incredere pentru ca am primit banii. Daca vrei sa faci bani rapid, dand cateva clickuri, facand niste taskuri super simple in timpul liber, inscrie-te aici http://www.viespar.ro/? reff=97cc82b9414f6e6953c2c331b0956a0c

| AndreiWolf a răspuns:

Poti face un blog sau canal pe Youtube dar poti opta si pentru creare jocuri daca jocurile devin extrem de populare poti sa le vinzi firmelor pe milioane de euro dar nu iti face sperante e una la un milion sa reusesti, succes. ✌

| dianasava28 a răspuns:

Buna dragelor! sunteti interesate de un job? Atunci va invit alaturi de mine sa ne creem o echipa in cadrul ORIFLAME. Daca vrei sa lucrezi de acasa, fara sef si sa-ti alegi tu cand sa lucrezi.