| zozolex_1317 a întrebat:

Hey.Am nevoie de ceva bani, aveti ceva sugestii?big grin (mentionez ca stau la satsad )...

Răspuns Câştigător
| bianca a răspuns:

Buna!
reprezentant avon

http://avon-romania1.blogspot.com/

bianca.avonromania1@yahoo.com pentru detalii

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai putea sa confectionezi ceva si sa vinzithinking daca nu ajuta pe cineva mai ales ca vine culesul prunelor strugurilor merelor! asta mai pe toamna dar acum poti sa ajuti tot la munca in gospodarie la sat mai este de facut fan poate ai vecini si poti merge la ei sa ii ajuti! daca vrei sa muncesti o sa gasesti de lucru si faci si bani! daca esti lenes vezi'ti de treaba:-))) stai acasa! te pup si bafta sa iti gasesti de lucru:* imi dai funda?:*:*

| andra_9585 a răspuns:

Cauta aur prin toata casa, se vinde destul de bine.