| anonim_4396 a întrebat:

Hey! As vrea sa bag si eu la pariuri sportive. Sunt nou si nu prea stiu multe...Dar problema este ca nu am 18 ani si totusi am vazut o gramada de persoane care nu sunt majore si pariaza fara probleme. Imi explicati si mie cum se procedeaza?

8 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Te duci la pariuri si pariezi. Nu iti cere buletin! Problema e ca daca te prind bgs-ul sau ce firma o mai fi pe la pariuri te-ai ars!

| anonim_4396 explică (pentru Bybanu):

Buletinul stiu ca ti-l cere in cele mai multe cazuri... ca daca nici buletin si nici 18 ani nu ai, nu prea cred ca ai sansehappy

| Bybanu a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand eram la scoala ma duceam cateodata cu un coleg la pariuri si nu cerea buletin. Daca arati mai matur nu iti cere nici cand castigi!

| Dzeko7 a răspuns:

Intra pe www.casapariurilor.ro si fa-ti biletele apoi dai creare cod il scrii pe ceva si il dai unui amic care are 18 ani spunandu-i ca-i vei da si lui ceva daca iti iese ca in caz de te lasa sa pui la casa pariurilor si iti iese biletul fii sigur ca o sa-ti ceara buletinul si atunci te-ai ars.Deci mai bine rogi pe cineva.
P.S:incearca sa convingi un amic care fumeaza ca pe astia ii convingi mai usor.

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Nu ati cer nimic acum depinde cine e acolo. Doar cand scoti bani o sa ai nevoie de un cnp de la o poersoana majora

| Sk8terBoy a răspuns:

Daca vrei un site bun cu pronosticuri, iti recomand http://www.pronosticsportiv.info

| bluepriest a răspuns:

Simplu te duci la public bet si vezi daca te lasa sa stai apoi iti alegi meciurile sau caini ca vrei merg zici numerele si dai banii care vrei sa ii pui

| anonim_4396 explică (pentru bluepriest):

Ok. Si daca sa zicem ca imi iese biletul...trebuie sa ma duc la el si sa ii dau biletul, dupa care imi da banii si gata?